Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Sıkça Sorulan Sorular
Hangi Konuda Yardım Lazım ?
Üyelik
İptal, İade ve Değişim
Kargo Teslimat
Üyelik
Üyelik ücretli midir ?
Firmaya üye olan hiçbir müşterimiz ücret ödememektedir.
Nasıl üye olabilirim ?
Firmaya üye olabilmek için ana sayfada bulunan ÜYE OL seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyelik iptal talebinizi iletmek 0850 582 55 93 nolu numaradan bize ulaşarak ya da [email protected] adresine talebinizi yazıp ekibimize bildirebilirsiniz.
Şifremi değiştirmek istiyorum ?
Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş sağlayarak sağ üst köşede üyelik isminizi tıklayarak HESABIM menüsünden şifre kısmını yeniledikten sonra güncelle butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İptal, İade ve Değişim
İade işlemini nasıl yapabilirim ?
İade ve değişim süreci ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gündür.Ancak abiye ürünler için bu süre 24 saattir.İade/değişim için göndereceğiniz ürünü tarafımıza Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakette göndermeniz gerekmektedir. İade ulaştıktan sonra kargo ücreti olan 15 TL bakiyenizden düşülerek iadesi gerçekleşecektir. Değişim ürünlerinde de geçerlidir. Yurtiçi Kargo Iade Kodu: 417249693
İade politikanız nedir ?
İade ve değişim süreci ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür. Ancak abiye ürünler için bu süre 24 saattir. Ürünlerinizi iade edebilmek için Yurtiçi Kargo Iade Kodu: 417249693 ile iletmeniz yeterlidir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa tarafımızca kabul edilmeyip size geri göndermektedir. İade veya değişimin kabul edilebilmesi için ürünün satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekir (Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa bu ürünler için geçerli değildir.) Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, body suit, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.) *DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.DEĞİŞİM VE iADELERDE Kİ KARGO BEDELİ MÜŞTERİYE AİTTİR. *DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN TAHSILAT VE TESLİMAT SIKINTISI YAŞANDIĞINDAN KESİNLİKLE KABUL EDILMEYECEKTİR.
İade / İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak ?
Kargo iade/değişim birimimizce teslim alındığında size sms gelecek ve max 3 iş günü içinde yine aynı birim tarafından size dönüş yapılacaktır.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.Ürün iade şartlarına uygunsa iade süreci başlatıldığı gün itibariyle 1-14 iş günü içinde tutar tarafınıza iade edilir.Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
Kargo Teslimat
Siparişimin teslimat adresini ve alıcı adını değiştirebilir miyim ?
• Ana sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin. • Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı ” ya da “Tedarik Aşamasında” statüsünde ise aşağıdaki kanallardan talebinizi bize iletin. 1. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu 2. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “E-posta Destek” butonu • Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir. Değişiklik talebinizi iki şekilde iletebilirsiniz. 1. Kargonun gönderildiği kargo firması ile aşağıdaki numaralardan irtibata geçerek: a. Yurtiçi Kargo için (0212) 438 53 10 2. Aşağıdaki kanallardan bize ulaşarak: a. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu b. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “E-posta Destek” butonu
Siparişim hangi kargo ile gönderilecek ?
• Siparişlerimiz Kargo firma, firmalarından biri ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. • Kargo firmalarımız Yurtiçi Kargodur
Siparişim ne zaman gelir ?
• Satın aldığınız üründe “24 saatte kargoda” yazısı varsa siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. • Diğer ürünler ise “Ürün Detay” ve “Sepetim” sayfalarında belirtilen tarih aralığında teslim edilir. • Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılır. • Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?" linkinden takip edebilirsiniz.
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz