https://www.google.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

AÇELYA OKCU 2017 yılında müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, ve güvenli alışveriş ilkeleri ile çıktığı bu yolda, özgün tarzıyla acelyaokcu.com e-ticaret sitesinde, hizmet veren bir Türk markasıdır.

Ailesinin nesilden nesile sürdürdüğü 40 yıllık bir serüvenin, en genç temsilcisi olan AÇELYA OKCU markasını, kısa süre içerisinde online pazar üzerinde büyütmeyi hedeflemiş, hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirerek, her yaşa ve her bedene uygun ürün gamı ile müşterileriyle buluşturmuştur.

 

Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bugüne, maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yoluna devam ediyor.

 

Kalite Garantisi

acelyaokcu.com'da satılan tüm ürünler yerli üretim olup, üretim aşamasından, paketlemeaşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçerek sizlere ulaşım sağlayan geniş bir ağa sahiptir.

 

Güvenli Alışveriş

acelyaokcu.com’dan yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikasıile güvence altındadır. Sitemizden gerçekleştireceğiniz tüm alışveriş işlemlerinde 3D Secure özelliği zorunludur. Tüm kişisel bilgileriniz, sadece siz ve bankanız arasında gerçekleşen birveri alışverişi sayesinde korunmaktadır.

acelyaokcu.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Destek, Kapıda Ödeme, Hızlı Teslimat, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın