Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Değişim Garantisi

GARANTİLİ DEĞİŞİM ŞARTLARI

İade ve değişim süreci ile ilgili, 0530 879 51 59 numaralı whatsapp hattımızdan veya 0850 582 55 93 numaralı telefonumuzdan tarafımıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimize iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz müşteri temsilcilerimizce uygun görüldükten sonra, iade ve değişim süreniz, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür.

Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş şekilde tarafımıza gönderilmelidir, kullanım söz konusu ise malın ticari değerindeki kaybı, alıcı tazminle yükümlüdür.

Değişim ve İade işlemlerinde kargo ALICIYA aittir. Satın alınmış ürün kusurlu, defolu, yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa değişim işlemlerinde kargo ücretleri TARAFIMIZA aittir.

Ürünün iadesi tarafımızca onaylanmış ise, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 14 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

İade ve değişim yapılacak ürünlerde fatura ibrazı zorunludur.

Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. 

Yurtiçi Kargo Iade Kodu: 984982429

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın